freeride800 Posted February 24, 2015 Posted February 24, 2015 Hei.Hver gang ute tempen kryper under minus, så blir demperne framme harde som f. Skal nevne at bilen er senket med fjører, demperne er org..Dette er ***** irriterende..Forslag?
HoelRacing Posted February 24, 2015 Posted February 24, 2015 Første jeg tenker på er disse stopputene i "skumgummi" som sitter rundt demperstanga, bak støvmansjetten. De kan fryse viss de har tatt til seg mye vann. Har kun vært ute for at de kan lage bankeyder, og skal normalt sett ikke lage noe problemer med moderat senking. Men du kan jo sjekke det opp. Ellers så var jo frossne dempere ikke uvanlig på de gode gamle fordene 92' Ford Sierra Cosworth 4x4
freeride800 Posted February 24, 2015 Author Posted February 24, 2015 Nå har det vært mildt-kaldt-mildt-kaldt så å si i hele vinter så der er meget mulig det er det ja.
freeride800 Posted January 31, 2016 Author Posted January 31, 2016 Var inne på mr auto sine nett sider for å se om jeg fant noen nye dempere. Så ser jeg de annonserer høyre og venstre dempere?? Er ford vært så kreative at de har laget bilen med høyre og venstre dempere konsekvent??
JHS Posted January 31, 2016 Posted January 31, 2016 Stort sett alle har vel forskjellige dempere høyre og venstre side foran, ikke bare Ford... 1
freeride800 Posted January 31, 2016 Author Posted January 31, 2016 Vel ikke audi på audi c5 å galant vr4. Der er eneste forskjell fram og bak.. Merkelig. Tolker din mlg som at fors har det å handler der etter. Noen spesifikke merker som er bedre en andre??
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now