us-granada Posted June 17, 2013 Posted June 17, 2013 Hei, jeg har lagt ut bilen min for salg på autodb... Pga biltilsynet, nå viser det seg att de nekter meg skilt igjen Pga noen mangler. Så jeg trekker den fra salg og bygger om til banebil, men hva kan jeg ta igjen for komplett skinn interiør? Med takpaneler og hele driten baksetet er ser ut som det aldri har blitt brukt, fremstolene er også veldig bra uten rifter og slitasje, de fikk skinnbehandling i vinter for å ikke tørke ut. Dørpaneler er bra utenom førerdør som har fått litt sig. Det er den matt røde som står øverst på autodb
us-granada Posted June 20, 2013 Author Posted June 20, 2013 Hei, jeg har lagt ut bilen min for salg på autodb... Pga biltilsynet, nå viser det seg att de nekter meg skilt igjen Pga noen mangler. Så jeg trekker den fra salg og bygger om til banebil, men hva kan jeg ta igjen for komplett skinn interiør? Med takpaneler og hele driten baksetet er ser ut som det aldri har blitt brukt, fremstolene er også veldig bra uten rifter og slitasje, de fikk skinnbehandling i vinter for å ikke tørke ut. Dørpaneler er bra utenom førerdør som har fått litt sig. Det er den matt røde som står øverst på autodb Har fått bud på 4500... Er det ett bra bud?
Ruudsengen Posted June 20, 2013 Posted June 20, 2013 Litt OT, men hva slags mangler er det du sliter med? Interiøret er vel verdt den prisen kjøper vil betale. Er ikke størst marked når det gjelder dissa bila.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now