Jump to content

Recommended Posts

Posted

Noen som har bestilt fra matt lewis motorsport her, over ebay?

 

Tar det egentlig lang tid før man får delene sine derifra? Såklart vil det jo ta lengre tid hvis ting blir evt stoppet i toll, men skal ikke ta opp til en mnd. Andre deler jeg har bestilt, som også har vært gjennom toll, har kommet ca 1 uke etter betaling var gjort. Gjelder to pakker fra forskjellige sted..

 

Espen

Posted

Har handlet av han både på nett og på Rudskogen, noen av de beste prisene du finner. Har vært litt venting på visse deler i det siste, men han ordner opp. Snakket med han på tlf forrige uke. Han kommer på Rudskogen i år også

Posted

Bestilte en tps for to måneder siden. ikke fått den enda og ingen svar på mail.. pluggene jeg bestilte ei uke tok ca ei uke før de kom..

Posted

Bestilte en tps for to måneder siden. ikke fått den enda og ingen svar på mail.. pluggene jeg bestilte ei uke tok ca ei uke før de kom..

 

Ring han på +441922692424, han er av og til treig på mail

Posted (edited)

Hadde nett en lenger samtale med Matt, han er ikke 100% sikker, men vurderer turen til Rudskogen. Visst det er noen her, som vil kjøpe deler fra ham, så kan han ta med på Rudskogen, slik at folk sparer frakt og moms, spesielt gunstig på større ting selvsagt. Han vil sjekke interessen for dele salg, før han legger ut på tur, slik at han evt får ned kostnadene med sin tur. Han bad meg legge ut dette her, så folk har mulighet til å vurdere å handle.

 

Noen her, har sikkert lest negative ting om han, innpå Escort cosworth forumet, han leste dette først i går, og ble litt sjokkert, som vanlig var det bare en side av saken, som dukket opp der. Han har hatt leverings problemer på deler, som han blir lovt, og ikke dukker opp til rett tid, dette beklager han sterkt, og håper på at ting blir bedre. Jeg har bare posetive erfariger med Matt

Edited by grcossie
Posted

har kjøpt mye av han de siste årene og har egentlig positve erfaringer.

men kjpte en handbrekk vaier av han for over 1mnd siden,ikke kommet enda..

 

Det beste er å ringe til ham, og si hvilken dato du har betalt, så ordner han opp

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...