Minibønna Posted November 17, 2009 Posted November 17, 2009 HeiEr på utkikk etter C-stolpe trim til min Escort Cosworth, må være hele og pene uten skader. Har sendt mail til cosworth breakers, aventer svar derfra.Har også forsøkt Ford igjennom Edix systemet med der dukket det opp feil deler. Har du noen liggende som du kan være villig til å selge så vær så snill å ta kontakt. Jeg holder til i Molde, og du bestemmer prisen på delene. Jeg er å nå på tlf, 93411207. Tor Henrik Hernes Motor uten turbo SUGER!
Minibønna Posted November 29, 2009 Author Posted November 29, 2009 Noen som har noe eller? Motor uten turbo SUGER!
Minibønna Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 Ingen som har lyst å ribbe bilen sin altså, slik at jeg får til min? Motor uten turbo SUGER!
Guest IcE-MaN Posted January 11, 2010 Posted January 11, 2010 jeg har 2 par komplette interiør så skal vel ha dette å. du mener på de som er ved bakruta? til combi? 970 22 462
Minibønna Posted January 11, 2010 Author Posted January 11, 2010 jeg har 2 par komplette interiør så skal vel ha dette å. du mener på de som er ved bakruta? til combi? 970 22 462 Ja, mener de ja.Men vær obs, er ikke samme på Escos som på vanlig Escort ved samme årsmodell.Escos har ikke sånn hjørnevindu som std Escorten har.Post gjerne bilde slik at vi slipper misforståelser. På forhånd takk. Motor uten turbo SUGER!
Guest IcE-MaN Posted January 12, 2010 Posted January 12, 2010 ahh. ok skal sjekke det i dag jeg så får du svar av meg i kveldingen.
JHS Posted January 12, 2010 Posted January 12, 2010 Ja, mener de ja.Men vær obs, er ikke samme på Escos som på vanlig Escort ved samme årsmodell.Escos har ikke sånn hjørnevindu som std Escorten har.Post gjerne bilde slik at vi slipper misforståelser. På forhånd takk. Hjørnevindu? Det er det vel bare 5 dørs som har. Får du tak i fra 3 dørs så er de vel like. Mulig jeg har, men får ikke sjekket da "delelageret" er innesnødd enda...
Guest IcE-MaN Posted January 12, 2010 Posted January 12, 2010 på 5 dørsen som jeg har hjemme er det vindu ja. desverre. men har en bil til som står 3 mil unna meg. så fort jeg får inn motoren i bilen min igjen så kan jeg sjekke om det er i den. det er 3 dørs.
Minibønna Posted January 12, 2010 Author Posted January 12, 2010 Kjempe greier, hadde vært topp å få orden på dette asså! Hehe, første mann da. Motor uten turbo SUGER!
Minibønna Posted January 31, 2010 Author Posted January 31, 2010 Hjørnevindu? Det er det vel bare 5 dørs som har. Får du tak i fra 3 dørs så er de vel like. Mulig jeg har, men får ikke sjekket da "delelageret" er innesnødd enda... Hvordan går det med leitinga etter interiørdeler? på 5 dørsen som jeg har hjemme er det vindu ja. desverre. men har en bil til som står 3 mil unna meg. så fort jeg får inn motoren i bilen min igjen så kan jeg sjekke om det er i den. det er 3 dørs. Fått sjekka noe nærmere? Motor uten turbo SUGER!
JHS Posted February 13, 2010 Posted February 13, 2010 Hvordan går det med leitinga etter interiørdeler?Har 1 som er hel og en som ikke er fullt så hel. Mener det var høyre siden som manglet en bit der hattehyllen hviler.
Minibønna Posted February 14, 2010 Author Posted February 14, 2010 Har 1 som er hel og en som ikke er fullt så hel. Mener det var høyre siden som manglet en bit der hattehyllen hviler. Er samme problemet med den min, er høyre som er skadet.Jeg trenger med andre ord den som er på høyre side. Noen andre som kan ha noe slikt liggende som de kan selge til meg? Motor uten turbo SUGER!
Minibønna Posted February 21, 2010 Author Posted February 21, 2010 Opp. Noen som har trim? Motor uten turbo SUGER!
Recommended Posts