cossie4*4 Posted July 22, 2009 Posted July 22, 2009 (edited) Har kommet fram til at jeg må selge drømmebilen min! Bilen selges grunnet kjøp av enebolig og tidsmangel. Se finn-annonse for mer info. http://www.finn.no/finn/car/object?finnkode=18360540 Bilen går for 145000,- grunnet defekt startmotor. Ring eller send sms vist du lurer på noe Edvard Larsen91711214Kristiansund Edited August 4, 2009 by cossie4*4
Ruudsengen Posted July 22, 2009 Posted July 22, 2009 Kunne jo kosta på en starter til rundt 2lapper fra hella å da...
cossie4*4 Posted July 23, 2009 Author Posted July 23, 2009 Tro meg, har ikke noe lyst til å selge. Men som sagt så kommer jeg ikke til å få tid til noe bil fremover, derfor synes jeg det er best å selge.
cossie4*4 Posted July 23, 2009 Author Posted July 23, 2009 Jo, men innslaget passet ikke Var en som sa til meg at innslaget på vanlig sierra 2.0l passet, men han tok tydeligvis feil.
torstein Posted July 24, 2009 Posted July 24, 2009 Jo, men innslaget passet ikke Var en som sa til meg at innslaget på vanlig sierra 2.0l passet, men han tok tydeligvis feil. kjipt.
Trones... Posted July 24, 2009 Posted July 24, 2009 Da er bilen SOLGT!!! den havner i Vesterålen til Tommi Mvh. Trones...87. Merkur XR4TI.06. Ford Focus 3 dørs. MS Sport. (til salgs.)69. Ford Capri 1600GT. 80. Ford Fiesta(til salgs). 08. Ford Mondeo 2.0 tdci. HUSK å resirkulere plast! Visste du at 2kg plast sparer 4kg olje, som kan refineres til 1l bensin til å fôre lekene mine.
Guest Stalin Posted July 30, 2009 Posted July 30, 2009 Da er bilen SOLGT!!! den havner i Vesterålen til Tommi Den ligger uansett ute igjen for salg på finn.no. Var det mer enn bare startmotoren som ikke fungerte? Merkelig at selger ikke fikser en så enkel ting før salg.
cossie4*4 Posted July 30, 2009 Author Posted July 30, 2009 Bilen er fortsatt tilsalgsGrunnen er at lakkerer må gjøre opp noe arbeid i hjulbuen bak.Grunnen er til at jeg selger bilen med defakt startmotor er at jeg nesten ikke har tid til å skru bil nå. Skal til å kjøpe meg hus nå, pluss at barna mine har ferie fra barnehagen, og kjerringa er på jobb hele dagen. Så får nesten ikke tid til noe.
Trones... Posted August 2, 2009 Posted August 2, 2009 Den ligger uansett ute igjen for salg på finn.no. Var det mer enn bare startmotoren som ikke fungerte? Merkelig at selger ikke fikser en så enkel ting før salg. For å si det enkelt: Tommi var på jakt etter en strøken bil og denne svarte ikke hverken til de forventninger fra bilder/info eller prisen på den! Mvh. Trones...87. Merkur XR4TI.06. Ford Focus 3 dørs. MS Sport. (til salgs.)69. Ford Capri 1600GT. 80. Ford Fiesta(til salgs). 08. Ford Mondeo 2.0 tdci. HUSK å resirkulere plast! Visste du at 2kg plast sparer 4kg olje, som kan refineres til 1l bensin til å fôre lekene mine.
cossie4*4 Posted August 2, 2009 Author Posted August 2, 2009 AltsåSkal være enig om at den rusta som var kommet i hjulbuene bak er utrolig dårlig, og det vil bli rettet på nå. Men å tro at en 19år gammel bil skal være like støken som ny er vel litt for mye å forlange. Så jeg mener dette var synd, både for meg og dere. Både at dere måtte dra så langt for å finne en bil som ikke levde opp til de forventnigene dere hadde, og at for at jeg måtte begynne å legge bilen ut for salg igjen etter at Tommi sa at han skulle ha den og at jeg ikke måtte selge den til noen andre. Istede for å si at jeg må se over bilen først, før jeg sier at jeg skal ha den. Men sånn er livet. Men jeg synes faktisk at bilen er veldig bra for å være Sierra, og med tanke på at den er 19 år gammel. Og så håper jeg at Tommi finner en bil han blir fornøyd med etterhvert.
Trones... Posted August 3, 2009 Posted August 3, 2009 Må nok rette deg litt der.Tommi sa ordrett til deg:Jeg skal ha bilen vis den er så bra som du sier den er! Da må du ikke selge den til noen andre da jeg garanterer at jeg skal ha den når den er i så støken og bra stand som du sier. Fatter ikke at du skal kvervulere? Svarte så nøytralt jeg kunne på tråden.. Men kan godt forsette diskusjonen med deg både jeg og den andre mekanikkeren som gikk gjennom halve bilen og stoppet der, da dette slett ikke var noe bil for en som må ha hjelp til det meste for å reparere. Og ja Tommi fikk seg strøken cosworth hjem. Mvh. Trones...87. Merkur XR4TI.06. Ford Focus 3 dørs. MS Sport. (til salgs.)69. Ford Capri 1600GT. 80. Ford Fiesta(til salgs). 08. Ford Mondeo 2.0 tdci. HUSK å resirkulere plast! Visste du at 2kg plast sparer 4kg olje, som kan refineres til 1l bensin til å fôre lekene mine.
cossie4*4 Posted August 4, 2009 Author Posted August 4, 2009 Jeg vil absolutt ikke kverulere med noen jeg. Jeg mener at han ikke sa det ordrett slik men, vil ikke kverulere. Referere også til litt lengre oppi tråden da du skrev: Da er bilen SOLGT!!! den havner i Vesterålen til Tommi Slik skriver man vel egentlig ikke før bilen virkelig er solgt. Men så er vel ikke Cosworth helt den rette bilen til en som treng hjelp til det meste for å reparere heller da, mener jeg. Men som sagt så vil jeg ikke diskutere dette noe mere, jeg er ferdig med denne saken nå. Og siden Tommi har funnet seg en strøken Cosworth så er vel han ferdig med saken også.
PMG Posted August 4, 2009 Posted August 4, 2009 (edited) Jeg vil absolutt ikke kverulere med noen jeg. Jeg mener at han ikke sa det ordrett slik men, vil ikke kverulere. Referere også til litt lengre oppi tråden da du skrev: Da er bilen SOLGT!!! den havner i Vesterålen til Tommi Slik skriver man vel egentlig ikke før bilen virkelig er solgt. Men så er vel ikke Cosworth helt den rette bilen til en som treng hjelp til det meste for å reparere heller da, mener jeg. Men som sagt så vil jeg ikke diskutere dette noe mere, jeg er ferdig med denne saken nå. Og siden Tommi har funnet seg en strøken Cosworth så er vel han ferdig med saken også. spiller ingen rolle om bilen er 19 år eller 100 år. sier man at den er strøken så skal den være strøken!!! Edited August 4, 2009 by PMG
Escort RST WRC Posted August 4, 2009 Posted August 4, 2009 Tror en moderator har noe å gjøre her jeg.Når det linkes til andre annonser i salgsannonsen begynner det å gå for langt! Kristian Løvland----------1989 Ford Sierra Cosworth 2wd Wolf Prosjekttråd her
etakle Posted August 4, 2009 Posted August 4, 2009 Ta og rull inn nebbet alle sammen og heller ta det over pm.
Sierra_2.9 Posted August 4, 2009 Posted August 4, 2009 Skriver ikke at bilen er solgt før den faktisk er solgt...det er bare tull. det er det eneste jeg veit '93 Escort CosworthX - '93 ///M3- '92 Ford Sierra CLXX - '89 Sierra CosworthMine bilder:www.facebook.com/hmfotografi - Lik gjerne siden
a.cosworth Posted August 4, 2009 Posted August 4, 2009 Salgs annonse. . . Bilen, diskusjoner osv rundt dette kan dere ta internt. Hold topic. -Arne '03 Silverado, Duramax'11 VW transporter'06 Land Cruiser konebilX'86 Sierra Cos 2wd X'Sierra cos 4x4 X'SVT LightningX...osv...
cossie4*4 Posted August 4, 2009 Author Posted August 4, 2009 Takk Bilen skal til oppretting for å fikse hjulbuene bak den 13. august. Og startmotor er bestilt fra england igår.
Recommended Posts