Jump to content

vannlekkasje og fjerning av gulvteppe


Recommended Posts

Guest dieseldyret
Posted

Sliter med vannlekkasje i bilen. Renner nesten inn vann på førersiden når det regner. Ble verre etter at frontruta ble skiftet for en mnd siden. Har prøvd å finne ut hvor det kommer inn, men uten hell. Har noen av dere vært borti dette? Skal ha bilen på service til onsdag, rekker heller ikke gjøre noe før det..

 

Er det en grei sak å fjerne gulvteppet for rens og tørk? Må jo ut med setene(el justerbare), men det er vel bare å plugge ut kontaktene? Sitter det noen følere til sideairbagen i setet? Finnes det noen andre "feller"?

Posted

for å få ut framsetene må du enten av med setebeltemekanismen i setet, eller av med kledningen på b-stolpen. og der sitter side airbagen, som man helst ikke skal tukle for mye med?

- 91 Audi 100 2.3E quattro Avant (bruksbil)

- 05 Mondeo Mk3 115hk TDCI Trend Stv. (fattern sin)

- 97 Mondeo Mk2 1,8 Ghia ST-look (solgt)

- 93 Escort Mk5 1,8 CLX ST-look (prosjekt) (solgt)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...