Jump to content

Recommended Posts

Guest JvhCossie
Posted

Du... på de 2 nederste bildene.... Hvor er vingebilen??? :rolleyes: :)

Guest JvhCossie
Posted

**** ass... Skjønner ikke hvorfor det ikke kan være en Vingebil til alle her i verden jeg... Burde være sånn man fikk utdelt i første klasse.... :) Er det noe sted man kan finne vingebilstyling til 5 dørs? Tenkte å få modda det på cossi'n... :rolleyes: :rolleyes: Tror det kan bli tøft jeg!!! B)

Posted
**** ass... Skjønner ikke hvorfor det ikke kan være en Vingebil til alle her i verden jeg... Burde være sånn man fikk utdelt i første klasse.... :) Er det noe sted man kan finne vingebilstyling til 5 dørs? Tenkte å få modda det på cossi'n...  :rolleyes:  :rolleyes: Tror det kan bli tøft jeg!!! B)

det er slik att du må gifte deg rikt . Hun må ha eget hus på tjøme . da kan du leke deg gjennom livet . Hjemme far og fritt . Tar en tur til Essen utstillingen .

skal jeg ta med en vinge bil til deg ??? http://www.autoscout24.de/home/index/detai...&id=ekctvkubjni

http://www.autoscout24.de/home/index/detai...&id=xtcjesl2et3

Bare og velge .....øverste hylle

Guest TA-Racing
Posted

Ehhm.. Hadde jeg hatt ei rik dame hadde jeg nok plukket ut noe annet enn en Cosworth. ;) Hmm,EVO 6,Skyline R34 etc. ;) ;)

Posted

så du mener altså du skall se etter ei drit stygg dame me ræva full av peng i stede for ei du virkelig liker?

 

Uansett ikke rett og snylte sånn :P d er vertfall min mening, hvorfor tror du dama har så mye peng da? bra jobb? vunne i lotto`?

uansett så¨er d hu som har gjort seg fortjent til det, ikke du..

Posted

skjønner jeg har ytrykkt meg feil . Vi traff værandre når vi var 17 og 16 , nå er jeg 49 . så vi har sølvbryllup til neste år . Vi har vært heldige gjennom livet og penger har ikke vært noe problem . Og hun arvet ett hus jeg har bygd om og nå har vi det kjempe bra med sønn på 22 og datter på 13 . Hun driver eget firma . og jeg er uføre trygdet etter arbeids ulykke . Slik er min historie .. ... :ph34r: :ph34r:

Posted
Ehhm.. Hadde jeg hatt ei rik dame hadde jeg nok plukket ut noe annet enn en Cosworth. ;) Hmm,EVO 6,Skyline R34 etc. ;) ;)

nææ ?? jo rikere du er jo fetere cosworth :D

Posted
dattra di fin eller ? hehe :lol: :lol:

jeg har sakt att hun for komme hjem med en som kan gjøre att jeg kan bytte bil en gang i året , (og den skall ikke være billig ) ;) ;)

Guest JvhCossie
Posted
og jeg må beklage bige! trodde dattra di var 22 sorry.. leste litt feil!!

:lol: :lol: :lol: :lol: Er ikke rart det blir fjortisrykter med Cossie :lol: :lol:

Posted (edited)
vi er vell "off topic" er det ingen som har bilder av bilene under lagring - skruing ...................

Joda ;)

Under skruing, vel å merke... :rolleyes:

Edited by TurboX

-TurboX-

'91 Sierra IS Turbo *prosjekt*

'79 Capri 2.8 *prosjekt*

'86 BMW E30 320i *kommende prosjekt*

'86 BMW E30 "320i" *kommende prosjekt/delebil*

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...