Cosworthking Posted August 21, 2006 Posted August 21, 2006 vurderte å bytte ut orginal høytalerne i døra på bilen.. noen som veit om det er no annet som passer rett inn da??eller hva en skal gjøre?
Escossie Posted August 21, 2006 Posted August 21, 2006 vurderte å bytte ut orginal høytalerne i døra på bilen.. noen som veit om det er no annet som passer rett inn da??eller hva en skal gjøre? Vi har pioneer høytalere i den ene escorten cossien ... passser rett inn de uten noen form for "heavely modification"
fennecen Posted August 21, 2006 Posted August 21, 2006 Vi har pioneer høytalere i den ene escorten cossien ... passser rett inn de uten noen form for "heavely modification" 5 1/4" da eller? 94 mod RockFord Escort 1,8 si sport stv Fennecen Edition / Focus 2011 Titanium stv--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Escossie Posted August 22, 2006 Posted August 22, 2006 kan det tolkes "noe" må gjøres ??? Man må jo så klart ta ut de gamle Må jo så klart få dem inn men de passer i alle fall
Samatron Posted August 22, 2006 Posted August 22, 2006 kan du ikke ta ut den gamle å gå til noen som selger høytalere å si at du skal ha en som er samme str?
M-ic Posted August 22, 2006 Posted August 22, 2006 Ikke sikkert dette er interessant, men hos din lokale Ford-butikk kan du kjøpe originale høyttalere som går rett inn i 20, 40 eller 60watt. Mine var ødelagte så jeg kjøpte et sett nye i 60watt, kostet ca800kr og fungerer meget bra. Kjører en brukbar amp på de og deler av ganske høyt, rundt 150Hz.
vinge87 Posted August 22, 2006 Posted August 22, 2006 ja jeg bruker de orginale som står i døren, har dem på spilleren med hipass filter som er i spilleren, tar jo vekk bassen i dem da, spiller som **** dem, så 2 6*9 i hattehyllen, de diskantene som er bak er jeg enig at man kobler ut, og en 12" subb, dette har jeg og er kanon fornøyd med det, er kun forsterker på subben, resten er på spilleren, en pioneer ett eller annet, helt konge Bruksbil: 2005 E-61 Bmw 535dat M-SportUnder bygging: Escort F-40 4x4 1Uzfe Twin Efr 6258 WRC understell, Quaife Seq q-69 + masse grommt På passionford Dette forumet mangler styring......
RS2USE Posted August 22, 2006 Posted August 22, 2006 mener og huske at det er 4" element orginalt. men i den orginale plast brakketen er det nok plast å skære vekk til å få i intil 5,25" element
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now