Jump to content

Innbrudd/Hærverk!


Recommended Posts

Posted

Forbanna helvetes pakk som ikke kan holde fingrene for seg selv!! Får jeg tak i vedkommende er **** steike helvete løs!

 

DSC02866.jpg

 

DSC02867.jpg

 

DSC02869.jpg

 

DSC02868.jpg

 

De har knust bakruta for å se om det var noen 6x9" i hattehylla, også har de prøvd seg på felgene, men de har jeg tighta så ****** godt fast at dem fikk de ikke opp.

 

Har full-kasko på bilen, og må betale 2000,- i egenandel. Jeg ville IKKE bruke 3 timer på å plukke glass-skår og rengjøre bil for pulverisert bakrute i finværet. Fytti helvete ****!!

Posted

:angry:

Uf kipe greie!

Lykke til i jakten!

-=Mondeo 2.0 SI 16V=- Solgt

-=Volvo 240 GL=-

-=Hiace arb bil=-

-=Mondeo 07 stw Titanium=-

Guest ST200evil
Posted

alle biler på godkjente verksteder er dekket selv om nøkklene står i, så lenge dette er utenfor arbeidstid. hadde mitt annleg til 30000 blitt stjært sånn så hadde jeg neppe gitt meg om di på værste fraskirver seg ansvaret..

Guest Sierraxr4x4
Posted

slikt er so helvettes iriterande, skulle sta å sjå på scorpioen min her en dag, og når eg kom dit så var bakruta knust å sso låg der en stor stein baki bak setet, helvette asso, og dei her knust ruta bare på **** for bilen var jo ikkje låst, steike unødvendi,

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...