Jump to content

Recommended Posts

Posted

jeg holder på å sette på short shifter så har jeg kommet hit, hva er det neste jeg må gjøre? fikk høre at jeg ikke trengte å under bilen, men etter det jeg har forstått må jeg under allikevel?

Posted

Cossi 2wd? mener å huske når vi demonterte janna sin at han måtte sleppe ned kassen litt i bakkant, og skru ut bolter fre undersiden..

Posted

4x4. Det er sånn gummi ting under som jeg har fått revet vekk, så nå ser jeg den bolten jeg må ut med, men det er så syko trangt der, så vet jeg ikke hvordan jeg skal få ut bolten :S

Guest Dre Racing@
Posted

hadde du vært ute å skrudd nå i stedet for å sitte her på forumet så hadde du nok vært ferdig :)

Posted

Løsne girkasse-travers og mellomaksel, slipp ned kassa i bakkant. Løsne de to 8 mm skruene på siden (merket C) som holder hele girkasse-braketten på undersiden. Dra ut splinta merket A på bildet, og hele giroverføringa er løs.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...