Samatron Posted April 11, 2006 Posted April 11, 2006 driver å skal koble ferdig cosworthen. men utfra abs dingsen går det bare 3 bremse rør. ett bakover og to framover. er det rett? skal motoren i abs greia gå heletiden?
Samatron Posted April 11, 2006 Author Posted April 11, 2006 muligens dårlig formelert.. men håer noen kan svare fort..
D.Toft Posted April 11, 2006 Posted April 11, 2006 2 fram og en som deler seg bak ja, når du har tenningen på, uten å starte motoren, så pumper du på bremsen til den begynner å bli hard, abspumpen starter når den er hard, slik at bremsene virkes selv om motoren ikke er i gang, er du med? på biler uten abs, går det ikke an å bremse nprmalt når du har tråkket på pedalen noen ganger, da blir den skam hard, og du må ta spenntak for at bremsene skal ta, mens på biler med abs, så starter abspumpen når pedalen blir nesten så hard, ergo du har normale bremser uansett, så sant at tenningen er på da..
Homemade Posted April 11, 2006 Posted April 11, 2006 driver å skal koble ferdig cosworthen. men utfra abs dingsen går det bare 3 bremse rør. ett bakover og to framover. er det rett? skal motoren i abs greia gå heletiden?Ikke gjør som meg,jeg byttet om fremre kretser(høyre og venstre) da virker den ikke.Fremre rør skal til venstre hjul, midtre rør skal bakover, bakre skal til høyre fremhjul.
Bdt Posted April 11, 2006 Posted April 11, 2006 den skal ikke gå hele tiden,stopper når den når riktig trykk i akkumulatortanken(bremsesystemet)... COS it`s WORTH it!
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now